Πρόσκληση της Π.Ε.Δ. Στερεάς Ελλάδας σε τηλεδιάσκεψη-εκδήλωση σχετικά με τον εμβολιασμό για τον COVID19 στους ενήλικες και στις ηλικίες 12-17

Στο πλαίσιο της γενικότερης συνδρομής της αυτοδιοίκησης στην προστασία της ανθρώπινης ζωής και την επιστροφή μας στην κανονικότητα, η Π.Ε.Δ. Στερεάς Ελλάδας, σε συνεργασία με την ΚΕΔΕ και τα Υπουργεία Υγείας και Παιδείας & Θρησκευμάτων, θα πραγματοποιήσει τηλεδιάσκεψη– εκδήλωση με θέμα: «Ενημέρωση σχετικά με τον εμβολιασμό για τον COVID19 στους ενήλικες και στις ηλικίες 12–17», την Πέμπτη 11 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 13: 30. Ενημερωθείτε σχετικά από εδώ.

Συνέχεια ανάγνωσης

Ενισχυτική διδασκαλία 2021-22

Όσοι γονείς επιθυμούν να παρακολουθήσουν τα παιδιά τους μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας για το Σχολικό Έτος 2021-22, θα πρέπει να συμπληρώσουν σχετική αίτηση-υπεύθυνη δήλωση μέχρι την Δευτέρα 8-11-2021 και να την αποστείλουν στο σχολείο.  Το κείμενο της αίτησης-υπεύθυνης δήλωσης που πρέπει να συμπληρωθεί καθώς και τα μαθήματα για τα οποία παρέχεται η δυνατότητα ενισχυτικής διδασκαλίας μπορείτε να το βρείτε από εδώ.

Συνέχεια ανάγνωσης